slogan logo 15. august 2020     01:46    Tere tulemast Zanna Tsvetkova Büroo kodulehele!
Meie oleme laia profiiliga täistsükliga raamatupidamisettevõte. Meie tegevusvaldkonnaks on ärile raamatupidamis-, maksu-, õigus- ja siseauditi alase toe pakkumine. Meie teadmised ja kogemus võimaldavad meil osutada kõrgetasemelisi ärile suunatud teenuseid. loe edasi...

     

Raamatupidamisfirmast raamatupidamisteenuste tellimine on paljude väikeorganisatsioonide jaoks optimaalsem võimalus raamatupidamisarvestuse pidamiseks. See tuleb oluliselt odavam kui raamatupidamisteenistuse ülalpidamine. Lisaks sellele saate Te kõrge kvaliteediga teenused, kuivõrd teenuseid osutatakse lepingu alusel, kus on fikseeritud kõik kohustused ja nüansid.

Kõige populaarsemad ja soovitumad raamatupidamisteenused on:

  • raamatupidamisarvestuse pidamine;

  • finantsaruandluse esitamine;

  • aasta- ja vahearuandlus;

  • raamatupidamisarvestuse taastamine.

Raamatupidamisaruandluse esitamine on igale organisatsioonile kohustuslik isegi siis, kui ta pole veel finants- ja majandustegevusega alustanud. Sellisel juhul esitatakse nullaruandlus. Oleme Teile ka selles kindlasti abiks.

Usaldades raamatupidamisteenuste osutamise meie kätte ei ole Teil enam põhjust muretseda, et Teie firma aruandlus esitatakse mittetähtaegselt, rikkumistega või mittetäielikult.

 

Professionaalsete raamatupidamisteenuste abil väldite trahve ja viiviseid, saate võimaluse korraldada raamatupidamist mugavalt ja olla kindel selle õigsuses ning tagate seeläbi Teie ettevõtte stabiilsuse ja finantsheaolu.

 

Meie tagame professionaalse ja nõuetekohase raamatupidamisarvestuse pidamise, millest saab Teie äri veel üks edufaktor.

Mob +372 5813 5454, Tel. +372 3571170 Juhkentali 5-207, Narva 20308 Ida-Virumaa         e-mail: zanna_tsvetkova@mail.ru Rado Laukar Solutions OÜ