slogan logo 15. august 2020     01:02    Tere tulemast Zanna Tsvetkova Büroo kodulehele!
Meie oleme laia profiiliga täistsükliga raamatupidamisettevõte. Meie tegevusvaldkonnaks on ärile raamatupidamis-, maksu-, õigus- ja siseauditi alase toe pakkumine. Meie teadmised ja kogemus võimaldavad meil osutada kõrgetasemelisi ärile suunatud teenuseid. loe edasi...

     

Meie raamatupidamisfirmasse pöörduvad kliendid, kes lisaks raamatupidamisarvestuse pidamisele ja raamatupidamisaruandluse esitamisele vajavad ka möödunud perioodide raamatupidamisarvestuse taastamist. Sellist teenust vajavad tänapäeval paljud ettevõtted.

Raamatupidamisarvestuse professionaalne taastamine on kõikide organisatsioonis olemasolevate finantsdokumentide korrastamine kooskõlas kehtiva seadusandlusega. Asjatundliku raamatupidamisarvestuse taastamise tulemusel on võimalik taastada sünteetilised ja analüütilised maksu- ja raamatupidamisregistrid säilinud algdokumentide põhjal.

Raamatupidamisarvestuse taastamine on tihtipeale vajalik, kui raamatupidajad vahelduvad sageli ja/või kui raamatupidamisarvestust on peetud mittenõuetekohaselt.

Kui Te vajate raamatupidamisarvestuse taastamist, palun pöörduge meie raamatupidamisfirma poole – meie spetsialistide jaoks ei ole raamatupidamisteenuste osas mitte midagi võimatut.

Mob +372 5813 5454, Tel. +372 3571170 Juhkentali 5-207, Narva 20308 Ida-Virumaa         e-mail: zanna_tsvetkova@mail.ru Rado Laukar Solutions OÜ